Образование за рубежом - стирая границы, расширяем возможности!
Образование за рубежом > Новости > Літо для школярів та студентів за кордоном!

Літо для школярів та студентів за кордоном!

Заповітна мрія кожних батьків – щасливі, здорові та освічені діти в будь-якому віці. Коли літня пора вже дихає в потилицю, останній дзвоник продзвенів у всіх навчальних закладах, у багатьох постає питання: «Як провести з користю 3 вільні місяці?», «Чим зайняти дитину на літніх канікулах?», «Як підтягнути знання з англійської до наступного навчального року?» і т.д. Ми пропонуємо заздалегідь спланувати свою відпустку, щоб насолоджуватися теплим сонечком і літніми днями зі спокійною душею. Невизначеність і метушню відставити убік! А ось провести свої канікули за кордоном – мрія кожного підлітка та дорослого. Освіта за кордоном давно стала популярною серед наших школярів, студентів та дорослих. Кожного року сотні, навіть тисячі молодих українців їдуть вивчати програми для студентів за кордоном. Ніяких безсонних ночей зі словниками, гори книжок і списаних зошитів. За межами нашої країни інші методи викладання та навчання. А найголовніше – щоденне перебування у країні носіїв іноземної мови, де ніхто не зможе сховатися від вивчення англійської мови за кордоном. Вважаєте, що не схильні до вивчення мов? Ми переконані, що ви помиляєтесь, адже англійська мова за кордоном  пробудить бажання навчатися навіть найменш активного студента.

Дата: 26 січня 2018 р.

Час: 18:00

Місце: Креативний простір «Артинов» (вул. Архітектора Артинова, 12А, м. Вінниця)

Кому буде цікавий захід?

  • Батькам, які бажають дізнатися більш детальну інформацію щодо літніх канікул для дітей
  • Старшокласникам, які мають бажання розвинути свої навички та знання з англійської мови
  • Випускникам українських університетів, які турбуються про своє майбутнє та перспективну кар’єру
  • Студентам та дорослим, які планують підтягнути свої знання з іноземної мови, або вивчити з нуля.

angliiskiy_za_rubeshomЧому вивчення англійської мови на літніх канікулах користується попитом?

  • Літо – це багато вільного часу, який можна використовувати з користю. Вивчення англійської мови можна поєднувати з відпочинком. Наприклад, на Кіпрі або на Мальті. Так сказати: одним пострілом – двох зайців.
  • Можна подорожувати і навчатися, а також займатися своїми захопленнями з програмою: «Англійська мова +». Це може бути верхова їзда або футбол, гольф або кулінарія, плавання або малювання.
  • Гарна підготовка до відповідальних екзаменів для вступу у вищі навчальні заклади або удосконалення знань для власної професії.
  • Іноземна мова повсюди: носії мови, магазини, кафе, міжнародні друзі у школі, різноманітні подорожі з екскурсоводами та розваги на іноземній мові. Матеріал засвоється швидше і легше
  • Є можливість разом зі своєю сім’єю поїхати вивчати англійську мову
  • Широкий спектр країн, які можна обирати для навчання

Вам необхідно здобувати якісну і престижну освіту за межами країни? Вважаєте, що вашій дитині у вивчені англійської перешкоджає багата кількість російськомовних або україномовних дітей? Або замислюєтесь над тим, що для професійного розвитку знань іноземної мови замало? Чи мрієте закласти знання іноземної мови у вашу дитину ще з малечку? Тоді наш захід саме для вас! Англія, США, Канада, Мальта, Кіпр, Швейцарія і навіть Чехія. І це ще не цілий список можливих країн. Хапай свій щасливий білет у світ без мовного бар’єру у спілкуванні!

Івент відбудеться 26 січня 2018 р. о 18:00 за адресою: Креативний простір «Артинов» (вул. Архітектора Артинова, 12А, м. Вінниця). Беріть з собою гарний настрій та посмішку! Чекаємо на вас. До зустрічі!  

Вхід на івент вільний за попередньою реєстрацією за тел. (050) 481–68–68; (068) 008–36–55, або, заповнив on-line форму:

 

On-line регистрация на презентацию 
 

ФИО *
Телефон *
E-mail *
Интересующая программа
Откуда узнали о мероприятии?
Защита от спама:
captcha
Введите код на картинке:

 

 

Подпишитесь на наши новости и скидки.