Образование за рубежом - стирая границы, расширяем возможности!
Образование за рубежом > Новости > Digital Business – новий тренд сучасності

Digital Business – новий тренд сучасності

Дата: 18 лютого 2021MBA _EU Business School

Час: 18:00

Спікер: Mr Aleksei Lauer, Regional Manager

Формат: безкоштовний on-line вебінар, платформа Zoom

 

Запрошення висилаємо після обовязкової реєстрації за тел. (050) 481-68-68, (068) 008-36-55 або он-лайн.

 

Цифрова трансформація бізнесу – не черговий маркетинговий термін, це нова реальність, яка потребує від бізнесу радикального перегляду бізнес-процесів і підходів до роботи з клієнтами. Здатність швидко адаптуватися до змін і оптимізувати свою роботу «на льоту», підлаштовуючись під очікування клієнта, — головні виклики, які несе з собою Digital Business.

Не так давно всі ми стали свідками того, як цифровий бізнес та рішення, полегшили і навіть врятували життя людей під час ізоляції. Прикладів безліч. Люди могли продовжувати працювати, лікувати, навчати, займатися спортом за допомогою цілого ряду платформ конференц-зв’язку. Вони активно користувалися сервісами замовлення засобів індивідуального захисту, продуктів, медикаментів та ін.

Якщо для багатьох в епоху «до пандемії» твердження, що перехід на цифру є життєвою необхідністю, було лише гучними словами, то тепер стало очевидно – і в горі, і в радості цифрові інструменти є запорукою стійкості бізнесу, його виживання і розвитку.

Строго кажучи, пандемія коронавіруса тільки прискорила вже давно назріваючий процес неминучого у всіх секторах цифрового перетворення, стала його каталізатором, змусила змінити пріоритети представників оффлайн економіки. Пандемія прискорила процес цифрового перетворення практично у всіх секторах економіки. І оскільки світ повільно, але вірно переходить до стадії відновлення, ми вже можемо зараз говорити, що пандемія привела до змін в поведінці споживачів і вони збережуться назавжди.

Світовий лідер вищої освіти, який допомагає отримати вищу освіту у сфері цифрового бізнесу, а також багатьом іншим супутнім напрямкам – EU BUSINESS SCHOOL. EU Business School – це міжнародна бізнес-школа, кампуси якої знаходяться в Іспанії, Німеччині та Швейцарії.

Високе визнання EU Business School відображається в різних номінаціях за версією професійних видавництв та організацій:

 • 1-е місце у рейтингу on-line MBA (світове видання для CEO);
 • 6-е місце в списку кращих жіночих бізнес-шкіл (видання Capital);
 • 8-е місце в рейтингу «200 кращих бізнес-шкіл для жінок» (згідно QS);
 • у числі 20-ти кращих бізнес-шкіл світу (за версією China Economic Review);
 • QS Top MBA включив університет в число 40 кращих бізнес-шкіл світу.

tsyfrovoi_biznes_v-evropeПрограми навчання EU Business School:

 • бакалавріат;
 • магістратура;
 • MBA;
 • online навчання.

EU Business School пов’язують ділові відносини з сотнею найвідоміших промислових, торгових, фінансових, консалтингових компаній по всьому світу (Bayer, General Electric, Nestle, Procter & Gamble, World Bank Group, WTO та ін.), завдяки чому у випускників університету не виникає проблем з працевлаштуванням, тим більше, що керівництво EU Business School надає їм в цьому питанні реальну допомогу у вигляді видачі рекомендацій, оптимального підбору вакансій в спеціальних центрах планування кар’єри і т. ін.

На вебінарі розповімо:

 1. Переваги навчання в Європі.
 2. Програми навчання ТОПової бізнес-школи світу.
 3. Діджіталізація у сфері бізнесу від А до Я.
 4. Умови вступу до бізнес-школи.
 5. Знижки та стипендії на навчання.

Вища освіта в Європі в EU Business School – це ваша гарантована запорука працевлаштування у міжнародній компанії або продуманий запуск та вміле керування власним бізнесом.  

Запрошення на безкоштовний он-лайн вебінар висилаємо після обовязкової реєстрації за тел. (050) 481-68-68, (068) 008-36-55 або он-лайн.

 

Он-лайн реєстрація на вебінар: 

 

ФИО *
Телефон *
E-mail *
Интересующая программа
Откуда узнали о мероприятии?
Защита от спама:
captcha
Введите код на картинке:

 

 

 

 

 

Подпишитесь на наши новости и скидки.